SKLADIŠČNIK/KOMISIONAR (M/Ž)

Kraj zaposlitve: Gornja Radgona

SKLADIŠČNIK/ KOMISIONAR (M/Ž)

Opis delovnega mesta:

  • priprava blaga za dnevno odpremo
  • organizacija in skrb za pravočasno dobavo blaga
  • delo z dokumentacijo
  • skrb za pravilno pripravljeno blago
  • ostala dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • vozniški izpit B kategorije
  • IV. stopnjo izobrazbe
  • osnovna računalniška znanja
  • vsaj dve leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • doslednost, natančnost, komunikativnost
  • vestnost pri opravljanju delovnih nalog in poštenost.

Nudimo:

  • delo v uspešnem podjetju, ki strmi k najvišji kakovosti in odličnosti
  • možnost dolgoročnega sodelovanja
  • delo v enoizmenskem urniku po potrebi izmensko delo in občasne sobote
  • razgibano in dinamično delo.

Izbranega kandidata/kandidatko bomo zaposlili za določen čas, s poskusnim delom in možnostjo podaljšanja. Dodatne informacije na tel. 02 564 91 78.
Vabimo vas, da svojo vlogo z življenjepisom pošljete:

  • na e-naslov: kadri@panvita.si z navedbo »Skladiščnik/komisionar«, ali po pošti
  • na naslov: Panvita MIR d.d., Ljutomerska cesta 28/a, 9250 Gornja Radgona (za kadrovsko službo).

Prijavite se lahko tudi preko spletnega obrazca:

Končana izobrazba *
Poklic, katerega opravljate trenutno (če ga): *
Vozniško dovoljenje *
Naloži življenjepis (ni pogoj)
Maximum file size: 5 MB
Sprejemam izjavo o zasebnosti podatkov kandidatov *

Vaša prijava bo pregledana. Kadrovska služba bo vaše podatke ohranila. Prosim vas za vašo izjavo o zasebnosti podatkov.
Na podlagi zakona, ki ureja varstvo osebnih podatkov, nam s potrditvijo dajete dovoljenje, da vaše osebne podatke vodimo v namen iskanja primerne zaposlitve.
Izjavljamo, da bomo vaše podatke, varovali ter z njimi ravnali v skladu z zakonom, ki ureja varstvo osebnih podatkov.

POGLEJ VSE ZAPOSLITVE